Doldur çevrimiçi form.

Westworld 1. Sezon 2. Bölüm

18 Mayıs 2020
"Video Bulunamadı" şeklinde belirtilen alternatifler/partlar sadece mobilden izlenebilmektedir. Masaüstünden izleyebilmek için chrome tarayıcısından önce "f12" daha sonra "ctrl + shift + m" tuşuyla mobil görünüme geçip sayfayı yenileyin, çalışacaktır.
iyi seyirler


Karşınıza çıkan player reklamlarını uBlock Origin + adBlock eklentileriyle rahatlıkla engelleyebilir ve reklamsız izleyebilirsiniz.

Yükleniyor

Genel Bakış

Bir çift konuk, ilk kez William ve tekrarlanan ziyaretçi Logan, Westworld'e farklı beklentiler ve gündemlerle geliyor. Bernard ve Kalite Güvence başkanı Theresa Cullen, son zamanlarda ev sahibi bir anomalinin bulaşıcı olup olmadığını tartışıyor.
Bu arada, davranış mühendisi Elsie Hughes, bir hatırlanmayı önlemek için Sweetwater'ın genelevindeki bir bayan Maeve'nin duygularını değiştiriyor.

Kendini beğenmiş programcı Lee Sizemore son anlatımını takıma taşıyor, ancak Dr. Ford'un başka fikirleri var. Siyah Adam, Westworld'ün en derin sırlarını ortaya çıkarmasına yardımcı olmak için mahkum bir adam olan Lawrence'ı vurgular.

Bu bölüm özeti   @dizigenc   tarafından oluşturuldu

Yorumlar ( 0 )