Doldur çevrimiçi form.

Westworld 3. Sezon 1. Bölüm

20 Mayıs 2020
"Video Bulunamadı" şeklinde belirtilen alternatifler/partlar sadece mobilden izlenebilmektedir. Masaüstünden izleyebilmek için chrome tarayıcısından önce "f12" daha sonra "ctrl + shift + m" tuşuyla mobil görünüme geçip sayfayı yenileyin, çalışacaktır.
iyi seyirler


Karşınıza çıkan player reklamlarını uBlock Origin + adBlock eklentileriyle rahatlıkla engelleyebilir ve reklamsız izleyebilirsiniz.

Yükleniyor

Genel Bakış

*Parce Domine (14.12): Bölümün adı. Bir Roma Katolik ilahisidir. "Parce, Domine, parce populo tuo: ne in aeternum irascaris nobis." --> "Bağışla, Tanrım. Kullarını bağışla: Ebediyen bize kızma." diye çevirdim. https://www.youtube.com/watch?v=30lH6nE1cuE *Algoritma (15.10): Orta Çağda ondalık sayı sistemine göre, son zamanlarda ise iyi tanımlanmış kuralların ve işlemlerin adım adım uygulanmasıyla bir sorunun giderilmesi veya sonuca en hızlı biçimde ulaşılması işlemi, Harezmi yolu. *Rehoboam (26.44): Tevrat'a göre Rehoboam, önce Birinci İsrail Krallığı'nın MÖ 931'deki bölünmeden sonra da güneydeki Yehuda Krallığı'nın kralıydı. Süleyman'ın oğlu ve Davud'un torunuydu. Annesi Ammonlu Naama'ydı. Rehoboam ismi halkı büyüten anlamına gelir.

Bu bölüm özeti   @dizigenc   tarafından oluşturuldu

Yorumlar ( 0 )